seminář

INVESTOVÁNÍ

příležitost anebo hrozba?

seminář

INVESTOVÁNÍ

příležitost anebo hrozba?

Kdy?

16. 2. 2023

v 18:00

nebo

30. 11. 2023

v 18:00

Co se na semináři dozvíte?

Neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes!

Na rezervaci máte již jen

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Rezervační formulář

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Kde?

O MNĚ

Oblast privátních investic, budování a ochrana majetku mě zajímá již řadu let. Poprvé jsem se setkal s investicemi v roce 2014, a to ve fyzické podobě, konkrétně se jednalo o investiční zlato a stříbro. A jelikož mě vždy zajímalo globální dění a světové trhy, věděl jsem, kterým směrem se bude můj profesní život ubírat.

Jak jsem získaval první klienty a zkušenosti, zjišťoval jsem, že abych mohl svým klientům poskytovat tu nejlepší službu, musím mít i daleko hlubší znalosti, nejen z oblasti ekonomiky, trhů a jednotlivých aktiv, především pak musím svým klientům nabídnout i další investiční nástroje a poradenství k nim.

Z těchto důvodů jsem si pak doplnil vysokoškolské ekonomické vzdělání, absolvoval nespočet kurzů a strávil tisíce hodin studováním a různými školeními, a v neposlední řadě to završil zkouškami k investicím, především pak u České národní banky.

Svým klientům pomáhám na cestě za jejich finančními sny. Specializuji se na tvorbu investičních plánů, které vychází z klientových potřeb a jeho cílů, a na ochranu a budování majetku. S klientem stavím takové portfolio, které odolá tržním výkyvům a klientovi přinese zhodnocení.

Jak říká Warren Buffett:„Investování je jednoduché, ale není snadné“.

Spokojení klienti